Nemzetközi versenynaptár PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Szabó Mátyás   
2009. október 28.
VersenynaptárspeedwayMár csak néhány nap, és Európa-szerte bezárják a salakmotor-pályákat, megkezd?dik a téli szünet. Ilyenkor el lehet kezdeni a készül?dést a következ? szezonra. Összegy?jtöttem, és közzéteszem a már ismert verseny-id?pontokat.


Nemzetközi salakmotoros versenynaptár 2009-2010:

2009. december

12. Ivan Mauger's Golden Helmet Series, Newcastle (AUS)
12. Christmas Meeting, Gillman (AUS)
15. Argentin nemzetközi bajnokság, 2. forduló, Bahia Blanca (ARG)
19. Ivan Mauger's Golden Helmet Series, Gosford (AUS)
22. Argentin nemzetközi bajnokság, 3. forduló, Bahia Blanca (ARG)
27. Cristmas Speedway Meeting, Scunthorpe (GBR)
29. Indoor Speedway Gala, Exloo (NED)
29. Argentin nemzetközi bajnokság, 4. forduló, Bahia Blanca (ARG)

2010. január

2. Australian Solo Speedway Championship Round 1, Gillman (AUS)
3. Australian Solo Speedway Championship Round 2, Mildura (AUS)
3. New Year Classic, Newport (GBR)
5. Argentin nemzetközi bajnokság, 5. forduló, Bahia Blanca (ARG)
9. Australian Solo Speedway Championship Round 3, Newcastle (AUS)
12. Argentin nemzetközi bajnokság, 6. forduló, Bahia Blanca (ARG)
16. Australian Under 21 Solo Speedway Championship, Mildura (AUS)
17. South Australian Solo Championship, Gillman (AUS)
19. Argentin nemzetközi bajnokság, 7. forduló, Bahia Blanca (ARG)
26. Argentin nemzetközi bajnokság, 8. forduló, Bahia Blanca (ARG)
29. Australian Under 16 Speedway Championships, Tamworth (AUS)

2010. február

2. Argentin nemzetközi bajnokság, 9. forduló, Bahia Blanca (ARG)
7. Argentin nemzetközi bajnokság, 10. (záró-) forduló, Bahia Blanca (ARG)

2010. március

27. Offenes Rennen, Wolfslake (GER)
28. Speedway-Bundesliga, 1. mérk?zés, Diedenbergen (GER)

2010. április

4. EU-offen Speedwayrennen, Neuenknick (GER)
20. Piraterna Motala - Indianerna Kumla (felkészülési), Motala (SWE)
21. Indianerna Kumla - Piraterna Motala (felkészülési), Kumla (SWE)
24. SGP, Európa Nagydíj, Leszno (POL)
25. Junior VB, 1. selejtez?, Neustadt/Donau (GER)

2010. május

1. SWC, 1. selejtez?, Lonigo (ITA)
1: Egyéni EB, 1. selejtez?, Debrecen (HUN)
1. Egyéni EB, 2. selejtez?, Mureck (AUT)
8. SGP, Svéd Nagydíj, Göteborg (SWE)
15. Junior VB, 2. selejtez?, Gdansk (POL)
15. Junior VB, 3. selejtez?, Gorican (CRO)
15. Junior VB, 5. selejtez?, Holsted (DEN)
22. SGP, Cseh Nagydíj, Prága (CZE)
24. SWC, 2. selejtez?, Abensberg (GER)
24. Junior (U-19) csapat EB, 1. el?dönt?, Norden (GER)
29. Junior csapat VB, 1. el?dönt?, Plzen (CZE)
29. Egyéni EB, 3. selejtez?, Lvov (UKR)

2010. június

5. SGP, Dán Nagydíj, Koppenhága (DEN)
5. Junior (U-19) EB, 1. el?dönt?, Rawicz (Lengyelország)
8. Junior VB, 4. selejtez?, Lendva (SLO)
12. GP kvalifikáció, 1. selejtez?, Fjelsted (DEN)
12. GP kvalifikáció, 2. selejtez?, Terenzano (ITA)
12. GP kvalifikáció, 3. selejtez?, Miskolc (HUN)
12. GP kvalifikáció, 4. selejtez?, Balakovó (RUS)
12. GP kvalifikáció, 5. selejtez?, Gorican (CRO)
12. Junior (U-19) egyéni EB, 2. el?dönt?, Lendva (SLO)
19. SGP, Lengyel Nagydíj, Torun (POL)
19. Junior csapat VB, 2. el?dönt?, Güstrow (GER)
19. Egyéni EB, 1. el?dönt?, Ljubljana (SLO)
20. Junior (U-19) egyéni EB, 3. el?dönt?, Elgane (NOR)
26. Junior VB, 1. el?dönt?, Krsko (SLO)
26. Junior VB, 2. el?dönt?, Landshut (GER)

2010. július

3. GP kvalifikáció, 1. el?dönt?, Ostrów (POL)
3. GP kvalifikáció, 2. el?dönt?, Lonigo (ITA)
3. GP kvalifikáció, 3. el?dönt?, Togliatti (RUS)
10. SGP, Brit Nagydíj, Cardiff (GBR)
17. Junior VB, 1. dönt?, Gdansk (POL)
17. Páros EB, 1. el?dönt?, Rovnó (UKR)
24. SWC, 1. el?dönt?, Gorzów (POL)
24. Junior (U-19) Európa-bajnokság, dönt?, Gorican (CRO)
26. SWC, 2. el?dönt?, k.k.h. (GBR)
29. SWC, race-off, Vojens (DEN)
31. SWC, dönt?, Vojens (DEN)
31. Junior (U-19) csapat EB, 2. el?dönt?, Cservonográd (UKR)

2010. augusztus

7. Junior (U-19) csapat EB, dönt?, Divisov (CZE)
14. SGP, Skandináv Nagydíj, Malilla (SWE)
14. Junior VB, 2. dönt?, Daugavpils (LAT)
21. Grand Prix Challenge, Vojens (DEN)
27. Egyéni EB, 2. el?dönt? - Balakovó (RUS)
28. SGP, Horvát Nagydíj, Gorican (CRO)
28. Egyéni EB,  3. el?dönt?, Berghaupten (GER)
28. Páros EB, 2. el?dönt?, Debrecen (HUN)

2010. szeptember

4. Egyéni EB, dönt?, Tarnów (POL)
5. Junior csapat VB, dönt?, Rye House (GBR)
11. SGP, Északi (Nordic) Nagydíj, Vojens (DEN)
18. Páros EB, dönt?, Stralsund (GER)
25. SGP, Olasz nagydíj, Terenzano (ITA)

2010. október

1. Zlata stuha, nemzetközi junior-verseny, Pardubice (CZE)
2. Junior VB, 3. dönt?, Pardubice (CZE)
2. Klubcsapatok Európa-kupája, dönt?, Miskolc (HUN)
3. Zlata prilba nemzetközi verseny, Pardubice (CZE)

A versenyek id?pontjait különböz? internetes portálokról gy?jtöttem össze, az esetleges hibákért, vagy változáskért nem tudok felel?sséget vállalni.

Utoljára frissítve: 2009. december 12.



Ami már elmúlt:

2009. október

29. Teesside Silver Helmet, Redcar (GBR)
30. Edinburgh v Belle Vue (Race off), Edinburgh (GBR)
30. Plymouth v Bournemouth (NL Grand Final), Plymouth (GBR)
30. Halloween Trophy Handicap, Weymouth (GBR)
31. Ace of Herts, Rye House (GBR)
31. 2. Vielanker Brauhaus Cup, Ludwigslust (GER)
31. Clubmeisterschaft, Nordhastedt (GER)

2009. november

8. Campeonato Argentino, Carhue (ARG)
11. Junior egyéni verseny, Pila (POL)
14. Opening Meeting, Gillman (AUS)
15. Sittingbourne Amateur Meeting, Iwade (GBR)
21. Queensland U-21 Championship, Gladstone (AUS)
21. Ivan Mauger's Golden Helmet Series, Whyalla (AUS)
28. Ivan Mauger's Golden Helmet Series, Gillman (AUS)

2009. december

4. Jack Young Cup, Gillman (AUS)
6. Karácsonyi torna, Pila (POL)
8. Argentin nemzetközi bajnokság, 1. forduló, Bahia Blanca (ARG)


Bookmark and Share
 

Ajánló

music104

Képajánló


Partnereink:

Speedwayracing

Stefáni Attila honlapja

Friss sporthírek